Rady a tipy pouze pro Vás

Níže naleznete alespoň základní rady, popř. tipy, jak se postavit různým výzvám v podobě využití dotačních programů – např. nová zelená úsporám, či změny systémů využití energií, jejich úsporám, systémových nastavení apod..

Jelikož máme dlouhodobé zkušenosti ve většině ze systémů energií, jsme schopni na základě Vaší poptávky Vám objasnit výhody či nevýhody Vámi zvoleného typu a využití na základě finanční náročnosti, lokality a jiných důležitých podmínek s jasným doporučením vypočítaného typu.

Níže naleznete odpovědi na nejvíce zasílané dotazy

Pokud v níže uvedených dotazech a k nim přiřazených odpovědích nenaleznete to, co hledáte, neváhejte a zašlete nám Váš dotaz pomocí vedle uvedeného formuláře.

Co je to NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
Je dotační program ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech. Více najdete zde na oficiálních stránkách projektu.
Jakým způsobem mám požádat o dotaci ?
Ideální a nejjednodušší cestou je oslovil konzultační společnost, např. NÁS, která má proškolené projektanty a je komplexně schopna zpracovat celý projekt a poradit, aby bylo rovnou možné počítat s jasnou finanční podporou
Nemám žádnou dokumentaci k domu, ale chtěl bych zpracovat projekt - jak mám postupovat ...
Jelikož naše společnost je schopná pokrýt veškeré požadavky, stačí nás kontaktovat.

Nenašli jste odpověď? Pošlete nám Váš DOTAZ!

Pokud jste nenašli odpověď na Váš dotaz či upřesnění, neváhejte a pošlete nám jej. Do 48 hodin Vám odpovíme.

NEBO se chcete rovnou objednat na konzultaci ? 

Děkujeme

Zadejte Vaše jméno a příjmení:

Zadejte Váš e-mail:

Zadejte Vaše kontaktní tel. č.:


Souhlasím s využitím mých kontaktů pouze v rámci tohoto e-shopu.